Loty samolotem Kappa 77 KP-2 ”Sova”

Organizujemy loty już od 300 zł. Chcemy przybliżać lotnictwo każdemu.
Przeżyj przygodę, oderwij się od ziemi, sprawdź czy latanie jest też TWOJĄ pasją. Doświadczenia lotu nie da się porównać z niczym innym. Chwycenie za stery i przejęcie kontroli nad samolotem daje niesamowitą satysfakcję. Nie zapewnią Ci tego żadne parki rozrywki czy świat wirtualny. Obejrzyj świat z góry: zamek w Malborku, Żuławy, Wisła, Mierzeja Wiślana, Zatoka Gdańska i piękne polskie wybrzeże oraz wiele innych. Zapraszamy na krótkie loty, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Skontaktuj się z nami żeby umówić się na Twój lot.

tel.: +48 506122407

CZAS LOTUCENA
15 min.200
30 min.350
45 min.500
1 godz.600
  1. Samolot może zabrać na pokład tylko pilota i jednego pasażera o masie do 80 kg.
  2. Loty trwające 15-30 min odbywają się w najbliższej okolicy Malborka. Obejmują zapoznanie z doświadczeniem lotu, zasadą działania układu sterowania samolotem i próba pilotowania samolotu.
  3. Lot 45-60 min. dodatkowo pozwalają na zwiedzenie do wyboru okolic wybrzeża, Gdańska, Żuław, Zalewu Wiślanego i Mierzei Wiślanej, Kaszub. Trasa każdorazowo musi być uzgodniona przed lotem.
  4. Ze względu na takie czynniki jak pogoda, dostępność pilota oraz samolotu każdorazowo konieczny jest kontakt telefoniczny lub e-mail w celu potwierdzenia możliwości wykonania lotu w wybranym terminie.