Loty samolotem AT-3

Organizujemy loty już od 250 zł. Chcemy przybliżać lotnictwo każdemu.
Przeżyj przygodę, oderwij się od ziemi, sprawdź czy latanie jest też TWOJĄ pasją. Doświadczenia lotu nie da się porównać z niczym innym. Chwycenie za stery i przejęcie kontroli nad samolotem daje niesamowitą satysfakcję. Nie zapewnią Ci tego żadne parki rozrywki czy świat wirtualny. Obejrzyj świat z góry: zamek w Malborku, Żuławy, Wisła, Mierzeja Wiślana, Zatoka Gdańska i piękne polskie wybrzeże oraz wiele innych. Zapraszamy na krótkie loty, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Skontaktuj się z nami żeby umówić się na Twój lot.

CZAS LOTUCENA
15 min.250
20 min.300
30 min.450
1 godz.800
Pakiet kilku godz.650 zł/godz.
  1. Samolot może zabrać na pokład tylko pilota i jednego pasażera o masie do 100 kg.
  2. Loty trwające 15-30 min odbywają się w najbliższej okolicy Malborka. Obejmują zapoznanie z doświadczeniem lotu, zasadą działania układu sterowania samolotem i próba pilotowania samolotu.
  3. Lot 1 godz. i dłuższe dodatkowo pozwalają na zwiedzenie do wyboru okolic wybrzeża, Gdańska, Żuław, Zalewu Wiślanego i Mierzei Wiślanej, Kaszub. Trasa każdorazowo musi być uzgodniona przed lotem.
  4. Pakiet kilku godzin można zrealizować w kilku oddzielnych lotach.
  5. Ze względu na takie czynniki jak pogoda, dostępność pilota oraz samolotu każdorazowo konieczny jest kontakt telefoniczny lub e-mail w celu potwierdzenia możliwości wykonania lotu w wybranym terminie.
  6. Wynajęcie samolotu w celu budowania nalotu 450 zł/godz. – dla osób posiadających odpowiednie uprawnienia.