Możemy pomóc

Pięć lat temu, w katastrofie lotniczej samolotu MiG-29, zginął nasz kolega kpt Krzysztof Sobański. Dzisiaj jego córeczka Jagoda potrzebuje pilnej pomocy. Wykryto u niej guza mózgu. Przeprowadzono operację ale Jagoda zapadła w śpiączkę. Szczegóły sytuacji znajdziecie TUTAJ w opisie na portalu zbiórki.Chcemy dołączyć do drużyny ludzi dobrej woli, którzy starają się wesprzeć Jagodę w tych … Czytaj dalej

Nowy w rodzinie

W tym sezonie mamy dla Was przygotowany samolot Kappa 77 KP-2 „Sova”. Obecnie jest on sprzedawany i produkowany pod nazwą SKYLEADER 200. Szczegółowe informacje na temat samolotu znajdziecie TUTAJ.

Nowy sezon

Zbliża się długi weekend a wraz z nim rozpoczęcie nowego sezonu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lotnictwem. Dołączcie do nas.

Boże Narodzenie

Życzymy wszystkim Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia w otoczeniu ludzi pełnych miłości, niech każdy dzień będzie dla Was wcieleniem dobra, radości i pokoju, abyśmy w codziennych zmaganiach umieli rozpoznać to co wielkie w tym co niepozorne.

Logo PC Lot

Możemy ogłosić oficjalne wyniki konkursu na nasze logo. Mamy nietypową sytuację. Zwycięzców jest dwoje i przydzielimy dwie główne nagrody. Z nadesłanych prac spodobały nam się dwa pomysły a za zgodą ich autorów efekt finalny to połączenie tych projektów. Bez trudu znajdziecie podobieństwo we wcześniej opublikowanych pracach.Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Konkurs

Ogłaszamy konkurs na logo PCLot. Dopiero zaczęliśmy naszą działalność. Tworzymy nową markę i potrzebujemy logo. Projekty wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesyłać na e-mail info@pclot.pl Termin do 16.05.21 r. Zwycięzca konkursu wygrywa 30 min. lot samolotem AT-3.Prosimy o udostępnianie i udział w konkursie. W razie pytań piszcie lub dzwońcie 797 110 599.

Loty nad Malborkiem

Też spróbuj. Poniższy film pokazuje, że to prostsze niż myślisz. Zapraszamy na loty – Pomorskie Centrum Lotnicze Lądowisko Kościeleczki.

Odlotowe święto pracy.

Kilka osób postanowiło uczcić 1-szy maja lotem samolotem. Było nam bardzo miło, że spędziliście z nami czas. Zapraszamy na loty widokowe nad Malborkiem codziennie. Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się. www.pclot.pl/kontakt

Zapraszamy na loty

Już można rezerwować terminy. Zapraszamy na przygodę życia. Obejrzyj świat z góry: zamek w Malborku, Żuławy, Wisła, Mierzeja Wiślana, Zatoka Gdańska i piękne polskie wybrzeże oraz wiele innych. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ. CZAS LOTU CENA LOTU 15 min 250 zł 20 min 300 zł 30 min 450 zł 1 godz. 800 zł

Mamy samolot

Marzenia się spełniają. Z Rzeszowa do Malborka została przebazowany samolot AT-3 o znakach rejestracyjnych SP-IVA. Możemy rozpocząć naszą działalność. Informacje o ofercie i cenach znajdziesz o tym LINKIEM. Jeżeli chcesz spełniać również swoje marzenia skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ. Poniżej prezentujemy małą fotorelację z przebazowania.