Boże Narodzenie

Życzymy wszystkim Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia w otoczeniu ludzi pełnych miłości, niech każdy dzień będzie dla Was wcieleniem dobra, radości i pokoju, abyśmy w codziennych zmaganiach umieli rozpoznać to co wielkie w tym co niepozorne.

Logo PC Lot

Możemy ogłosić oficjalne wyniki konkursu na nasze logo. Mamy nietypową sytuację. Zwycięzców jest dwoje i przydzielimy dwie główne nagrody. Z nadesłanych prac spodobały nam się dwa pomysły a za zgodą ich autorów efekt finalny to połączenie tych projektów. Bez trudu znajdziecie podobieństwo we wcześniej opublikowanych pracach.Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Konkurs

Ogłaszamy konkurs na logo PCLot. Dopiero zaczęliśmy naszą działalność. Tworzymy nową markę i potrzebujemy logo. Projekty wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesyłać na e-mail info@pclot.pl Termin do 16.05.21 r. Zwycięzca konkursu wygrywa 30 min. lot samolotem AT-3.Prosimy o udostępnianie i udział w konkursie. W razie pytań piszcie lub dzwońcie 797 110 599.

Loty nad Malborkiem

Też spróbuj. Poniższy film pokazuje, że to prostsze niż myślisz. Zapraszamy na loty – Pomorskie Centrum Lotnicze Lądowisko Kościeleczki.

Odlotowe święto pracy.

Kilka osób postanowiło uczcić 1-szy maja lotem samolotem. Było nam bardzo miło, że spędziliście z nami czas. Zapraszamy na loty widokowe nad Malborkiem codziennie. Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się. www.pclot.pl/kontakt

Zapraszamy na loty

Już można rezerwować terminy. Zapraszamy na przygodę życia. Obejrzyj świat z góry: zamek w Malborku, Żuławy, Wisła, Mierzeja Wiślana, Zatoka Gdańska i piękne polskie wybrzeże oraz wiele innych. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ. CZAS LOTU CENA LOTU 15 min 250 zł 20 min 300 zł 30 min 450 zł 1 godz. 800 zł

Mamy samolot

Marzenia się spełniają. Z Rzeszowa do Malborka została przebazowany samolot AT-3 o znakach rejestracyjnych SP-IVA. Możemy rozpocząć naszą działalność. Informacje o ofercie i cenach znajdziesz o tym LINKIEM. Jeżeli chcesz spełniać również swoje marzenia skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ. Poniżej prezentujemy małą fotorelację z przebazowania.

W oczekiwaniu na samolot

Dokumenty złożone, umowy podpisane. Czekamy na pierwszy samolot i możemy rozpoczynać. Planujemy wystartować w kwietniu. Aktualnie wykonywane są prace serwisowe i maszyna przygotowywana jest do sezonu. Na razie możemy pokazać na zdjęciach czym chcemy latać. Zaczniemy od AT-3 o znakach rejestracyjnych SP-IVE. Zainteresowanych lotami oraz szkoleniem zapraszamy do kontaktu.

Rejestracja DTO w ULC

W dniu 16.03.201 zostały złożone w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego dokumenty w celu rejestracji naszego Ośrodka Szkolenia Lotniczego DTO – Pomorskie Centrum Lotnicze. Zgodnie z przepisami możemy rozpocząć działalność. Planujemy wystartować w kwietniu ale już dzisiaj wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. tel. 797 110 599 e-mail: info@pclot.pl

Zarejestrowani w Sądzie

SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO zarejestrował STOWARZYSZENIE POMORSKIE CENTRUM LOTNICZEKRS: 0000874172, REGON: 387872243, NIP: 5792277090Powoli nasz plan nabiera kształtów. Trzymajcie kciuki, pozdrawiamy.