Szkolenie teoretyczne UAP(L)

PCLot ogłasza nabór kandydatów do szkolenia teoretycznego w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota samolotów ultralekkich UAP(L). Chcemy zebrać małą grupę pomiędzy 5 a 10 osób. To pozwoli dostosować plan oraz formy szkolenia do indywidualnych możliwości oraz potrzeb uczestników. Po spotkaniu organizacyjnym wspólnie ustalimy harmonogram oraz omówimy przebieg szkolenia które obejmuje 60 godz. teorii. Wszystkich zainteresowanym … Dowiedz się więcej

Szkolenie teoretyczne PPL

PCLot ogłasza nabór kandydatów do szkolenia teoretycznego w celu uzyskania licencji pilota prywatnego PPL(A). Chcemy zebrać małą grupę pomiędzy 5 a 10 osób. To pozwoli dostosować plan oraz formy szkolenia do indywidualnych możliwości oraz potrzeb uczestników. Po spotkaniu organizacyjnym wspólnie ustalimy harmonogram oraz omówimy przebieg szkolenia które obejmuje 100 godz. teorii. Wszystkich zainteresowanym zapraszamy do … Dowiedz się więcej

Możemy pomóc

Pięć lat temu, w katastrofie lotniczej samolotu MiG-29, zginął nasz kolega kpt Krzysztof Sobański. Dzisiaj jego córeczka Jagoda potrzebuje pilnej pomocy. Wykryto u niej guza mózgu. Przeprowadzono operację ale Jagoda zapadła w śpiączkę. Szczegóły sytuacji znajdziecie TUTAJ w opisie na portalu zbiórki.Chcemy dołączyć do drużyny ludzi dobrej woli, którzy starają się wesprzeć Jagodę w tych … Dowiedz się więcej

Nowy w rodzinie

W tym sezonie mamy dla Was przygotowany samolot Kappa 77 KP-2 „Sova”. Obecnie jest on sprzedawany i produkowany pod nazwą SKYLEADER 200. Szczegółowe informacje na temat samolotu znajdziecie TUTAJ.

Nowy sezon

Zbliża się długi weekend a wraz z nim rozpoczęcie nowego sezonu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lotnictwem. Dołączcie do nas.

Boże Narodzenie

Życzymy wszystkim Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia w otoczeniu ludzi pełnych miłości, niech każdy dzień będzie dla Was wcieleniem dobra, radości i pokoju, abyśmy w codziennych zmaganiach umieli rozpoznać to co wielkie w tym co niepozorne.

Logo PC Lot

Możemy ogłosić oficjalne wyniki konkursu na nasze logo. Mamy nietypową sytuację. Zwycięzców jest dwoje i przydzielimy dwie główne nagrody. Z nadesłanych prac spodobały nam się dwa pomysły a za zgodą ich autorów efekt finalny to połączenie tych projektów. Bez trudu znajdziecie podobieństwo we wcześniej opublikowanych pracach.Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Konkurs

Ogłaszamy konkurs na logo PCLot. Dopiero zaczęliśmy naszą działalność. Tworzymy nową markę i potrzebujemy logo. Projekty wraz z danymi kontaktowymi prosimy przesyłać na e-mail info@pclot.pl Termin do 16.05.21 r. Zwycięzca konkursu wygrywa 30 min. lot samolotem AT-3.Prosimy o udostępnianie i udział w konkursie. W razie pytań piszcie lub dzwońcie 797 110 599.

Loty nad Malborkiem

Też spróbuj. Poniższy film pokazuje, że to prostsze niż myślisz. Zapraszamy na loty – Pomorskie Centrum Lotnicze Lądowisko Kościeleczki.

Odlotowe święto pracy.

Kilka osób postanowiło uczcić 1-szy maja lotem samolotem. Było nam bardzo miło, że spędziliście z nami czas. Zapraszamy na loty widokowe nad Malborkiem codziennie. Wystarczy wcześniej zadzwonić i umówić się. www.pclot.pl/kontakt